Váš deň


Nikto nie je v daný deň dôležitejší ako vy dvaja. My preberieme zodpovednosť za zaznamenanie momentov, ktoré vám tento deň budú pripomínať celý život. 

Svadba sa dá užiť v malom aj veľkom. Bez ohľadu na veľkosť, vždy sú to práve svadobné fotografie a Vaše vlastné spomienky, ktoré Vám ju opäť pripomenú. Svadobné fotografie nikdy nestratia nič zo svojej dôležitosti. Tešíme sa z nich bezprostredne po ich dokončení, dekorujeme si nimi domov, po rokoch ich ukazujeme deťom, rodine. Pre nás v KK Photography je záväzok zodpovednosti za kvalitu prvoradý. Vždy sa snažíme zachytiť z Vášho dňa to najcennejšie a upraviť fotku prirodzene. Na každú svadbu sa tešíme, pretože dopredu vieme, že budeme fotiť najkrajší cit, ktorý v sebe človek má, lásku.

O tom, čo si zo svojej svadby želáte zachytiť, rozhodujete Vy. Niekomu stačí obrad a spoločné fotografie, iní chcú zachytiť celú svadbu až do samého konca zábavy. Prispôsobili sme tomu svoju ponuku fotení. Napíšte nám akú máte predstavu a my Vám nastavíme fotenie podľa vašich možností. Fotenie zabezpečujeme po celom Slovensku. Svadobné fotografie dostanete v digitálnej aj tlačenej podobe v darčekovom balení. Ak máte záujem aj o krátky video záznam (svadobný klip), stačí povedať. V spolupráci s Luxury Catering vieme zabezpečiť tiež vynikajúci catering. Viac informácií nájdete na ich stránke.


Recent Portfolios